ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

برگزاری جلسه در رضوانشهر با عنوان چالش‌های محیط زیست شهرستان

جلسه هفتگی در رضوانشهر درتاریخ ۱۱ بهمن ۹۴ با حضور خانم‌ها شمشادی و سدادی، مدیر عامل و عضو جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان و جمعی از علاقمندان رضوانشهر و پره سر با موضوع چالش‌های محیط زیست شهرستان برگزار شد.

به گزارش پیک زمین زهره شمشادی ضمن اشاره به دغدغه‌های زیست شهری که این روزها با آن مواجه هستیم، به بیان مسایلی هم چون: زنان، مصرف و حفظ محیط زیست، تفکیک زباله از مبدا، فرهنگ حمل و نقل، بهداشت، کمبود آب و غیره پرداخت.

شمشادی تصریح کرد اگر خوب توجه کنیم هر یک از این مسایل می تواند به عنوان نگرانی برای ” من شهروند” مطرح شود. به همین دلیل هر یک از ما می‌توانیم از خود سوال کنیم که برای رفع این مشکلات چه باید انجام دهیم و چه کارهایی از دست‌مان بر می آید؟

مدیر‌عامل جمعیت گفت: برگزاری جلسات مستمر در رضوان شهر و حضور افراد علاقمندی که در این جلسات شرکت می‌کنند، برای اعضای جمعیت بسیار خوشحال کننده است.

وی افزود ما می‌توانیم با یاری یکدیگر کارهای کوچک و بزرگی برای شهر انجام دهیم.

در این نشست درخصوص برگزاری مستمر جلسات بحث شد و اعضای شرکت کننده درمورد برخی از مشکلات شهر از جمله زباله و محل دپوی آن و نحوه جمع آوری آن به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند. همچنین برخی از شرکت کنندگان پیشنهاد کردند که گزارشی از نحوه دور ریز زباله توسط شهروندان، جمع‌آوری آن، آلودگی‌های ناشی از رهاسازی آن‌ها در طبیعت تهیه شود و آن را برای شهردار رضوانشهر برده و مشکلات را با ایشان در میان گذارند.

دیدگاه

پس از استقرار دولت دوازدهم و حکم مدیر کلی آقای عیسی کلانتری برای سازمان محیط زیست کشور، همه‌ی دلسوزان محیط زیست و سازمان‌های محیط زیستی در انتظار گفت و گوی این مدیر کل جدید برای حفاظت از محیط زیست بیم... ادامه مطلب

چون دوست دشمن است، حكايت كجا بريم!!!