ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

هم اندیشی با فعالان محیط زیست رضوانشهر

در ادامه ۵ نشست گذشته اعضای جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان با دوستداران و فعالان محیط زیست رضوانشهر و پره سر در جهت ایجاد شعبه‌ای از سازمان در آن شهرستان‌ها، جلسه هم اندیشی با موضوع آشنایی با اهداف و مأموریت سازمان در تاریخ ۲۱ بهمن ۹۴ در رضوانشهر برگزار شد.

در این نشست دو ساعته شیرین پارسی از اعضای هیئت مدیره جمعیت ضمن برشماری اهداف و رسالت سازمان از جمله آگاهی و توانمند سازی اقشار مختلف جامعه در حوزه محیط زیست بر ضرورت آموزش زنان به عنوان عواملی تأثیر گذار در رشد جامعه تأکید کرد.

پارسی تصریح کرد: اگر یک زن آموزش ببیند گویی جامعه‌ای آموزش دیده است. وی خاطر نشان کرد شناسایی ‌جاذبه‌های طبیعی و گردشکری در رشد استان از اهمیت بالایی برخوردار است.

عضو هیئت میره جمعیت افزود: ترویج فرهنگ محیط زیستی از جمله مواردی است که سازمان فعالیت‌های زیادی در این زمینه انجام داده است و برایمان بسیار مهم می‌باشد.

پارسی گفت: جمعیت تنها در راستای این اهداف است که فعالیت‌های خود را مدیریت و به پیش می برد.

در پایان جلسه در خصوص مواردی از جمله برگزاری کلاس‌های آموزشی برای افراد علاقمند به کارهای مشارکتی محیط زیستی از طرف جمعیت، برگزاری بازارچه‌ای به مناسبت هفته منابع طبیعی و نیکوکاری و همچنین نهال کاری در هفته منابع طبیعی برنامه ریزی و تبادل نظر شد.

دیدگاه

پس از استقرار دولت دوازدهم و حکم مدیر کلی آقای عیسی کلانتری برای سازمان محیط زیست کشور، همه‌ی دلسوزان محیط زیست و سازمان‌های محیط زیستی در انتظار گفت و گوی این مدیر کل جدید برای حفاظت از محیط زیست بیم... ادامه مطلب

چون دوست دشمن است، حكايت كجا بريم!!!