ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

در راستای اجرای طرح مدرسه سبز دانش آموزان مدرسه کوثر با همکاری اعضای جمعیت دیوار های مدرسه را رنگ آمیزی کردند

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان با همکاری دانش‌آموزان مدرسه دخترانه کوثر با رنگ‌آمیزی دیوارهای مدرسه و رسم طرح هایی زیبا به جذابیت مدرسه افزودند.
فعالیت در مدارس سبز یکی از پروژه های مهم جمعیت می‌باشد و در این راستا گام‌های مستحکمی برداشته است.
صبح روز چهار‌شنبه ۱۳ آبان ۹۴ گروهی ازا عضای آموزش دیده جمعیت به همراه گروهی از دانش‌آموزان علاقمند اقدام به رنگ آمیزی دیوار مدرسه دخترانه کوثر رشت کردند.
تیم مدرسه سبز از شهریور ماه ۹۴ برنامه‌ریزی و فعالیت‌های خود را آغاز کرده بود. این گروه اهداف معینی را دنبال می‌کند که از جمله این اهداف ایجاد سامانه محیط زیستی، آموزش صلح و همزیستی با طبیعت، استفاده بهینه از امکانات موجود، ارتقای آموزش زیست محیطی، اصلاح الگوی مصرف، ایجاد حس مشارکت و مسوولیت پذیری و فعالیت اجتماعی می‌باشد.
پرنیان قلی‌زاده مسوول گروه رنگ‌آمیزی مدرسه در خصوص برنامه روز چهارشنبه گفت: رنگ‌آمیزی دیوارمدرسه توسط خود دانش‌آموزان یکی از فعالیت‌هایی است که ما را به اهدافمان نزدیک می‌کند.
وی در ادامه افزود: از مدتی قبل با همراهی مدیر مدرسه خانم رضازاده، طرح اولیه توسط آقای فرنود فرقانی روی دیوار کشیده شد. به دلیل نامساعد بودن هوا امکان انجام کار تا امروز نبود و برنامه به تعویق افتاد. امروز وقت را غنیمت شمردیم و طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با خانم رضازاده کار را شروع کردیم.
ایشان خاطر نشان کرد: بعد از پایان کلاس درس و بعد از صرف نهار کار خود را آغاز کردیم. به آنها آموزش هایی در ارتباط با فعالیت مورد نظر داده شد. تمام مراحل انجام کار با بازی و اجرای برنامه‌های تدوین شده توسط آموزشگران جمعیت صورت گرفت و در فضایی شاد و صمیمی دیوار مدرسه رنگ‌آمیزی شد.
قلی‌زاده بیان کرد: ساخت رنگ‌های جدید برایشان بسیار لذت بخش بود و رنگ‌آمیزی دیوار مدرسه حسی نو در آنها به وجود آورد. بعد از اتمام کار با شادی از لمس تجربه‌ای متفاوت که می‌دانم مدت‌ها در ذهنشان خواهد ماند مدرسه را ترک کردند.
در پایان از خانم رضازاده مدیریت محترم مدرسه دخترانه کوثر به دلیل همراهی و همدلی‌های بی‌دریغشان و آقای فرنود فرقانی که در این راه ما را یاری کردند تشکر می کنیم.