ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

جشنواره روز دریای خزر برگزار شد

جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان برگزار کرد:
جشنواره روز دریای خزر
جشنواره روز دریای خزر در بخشهای مسابقه عکاسی (یک روز با دریا) ،ساخت قلعه های شنی، نمایش خیابانی و عروسکی و موسیقی روز ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۴ (روز دریای خزر) از ساعت ۴ عصر لغایت ۹ شب ، در محل نوار ساحلی فاز گردشگری منطقه آزاد انزلی برگزار شد.
به گزارش واحد خبری جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان ، در این جشنواره کودکان و نوجوانان به همراه خانواده های خود به ساخت قلعه های شنی پرداختند و عکاسان از آنها و حواشی جشنواره عکس گرفتند و بعد از ساخت قلعه شنی هنرمندان استان به اجرای نمایش خیابانی و عروسکی و موسیقی پرداختند و در طول مدت برگزاری صدها نفر از همشهریان و گردشگران از این جشنواره دیدن کردند.
مدیر عامل جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست در گفتگو با واحد خبر جمعیت در خصوص این جشنواره گفت: امروز روز دریای خزر است ، ما در این روز با برگزاری این جشن کنار ساحل دریای خزر دور هم جمع شده ایم تا به همشهریان و گردشگران بگوییم حال دریای خزر خوب نیست، بیاییم به کمک هم دریا را آلوده نکنیم ،چون این آلودگی سلامت ما انسانها را به خطر می اندازد.
وی در ادامه خاطر نشان کرد : ما از کودکان و نوجوانان که نسل آینده ما هستند دعوت کردیم به این جشن بیایند و با ساخت قلعه شنی به آنها بگوییم حال دریا خوب نیست مراقبش باشید. عکاسان هم به این جشن آمده اند تا این لحضات را ثبت کنند.
شمشادی در پایان از همشهریان و گردشگران درخواست کرد دریا را آلوده نکنند و در سالم سازی آن کوشا باشند.
هم چنین اعضای جمعیت زنان ،با برپایی ایستگاه جمعیت در خصوص این روز و وضعیت دریای خزر به افراد حاضر در جشن اطلاع رسانی کردند و آنها را به حفظ دریای خزرتشویق کردند.
دکتر رنجکش، مدیر کل امور اجتماعی استانداری گیلان، دکتر پور محمد، مدیرکل محیط زیست استان گیلان، مهندس میغی، ریاست اداره محیط زیست بندرانزلی، مهندس مسرور، مدیرعامل منطقه آزاد انزلی و هیات همراه، مهمانان ویژه این جشنواره بودند که از فعالیت جمعیت در کنار ساحل دیدن کردند.
این جشنواره به همت جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست و با مساعدت منطقه آزاد انزلی و همکاری جمعی از هنرمندان عرصه موسیقی ،گروه تئاتر هدایت، خانه فرهنگ کودک و انجمن عکاسان رشت برگزار شد.

دیدگاه

پس از استقرار دولت دوازدهم و حکم مدیر کلی آقای عیسی کلانتری برای سازمان محیط زیست کشور، همه‌ی دلسوزان محیط زیست و سازمان‌های محیط زیستی در انتظار گفت و گوی این مدیر کل جدید برای حفاظت از محیط زیست بیم... ادامه مطلب

چون دوست دشمن است، حكايت كجا بريم!!!