ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

نشست هم اندیشی اعضای فعال در پروژه مدرسه سبز

نشست هم اندیشی مدرسه سبز با کادر آموزشی مدرسه سبز و مسئول پروژه در دفتر جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست گیلان برگزار گردید.
به گزارش پیک زمین دراین نشست ۳ ساعته که درتاریخ ۹۴٫۱۱٫۳ برگزار شد، همه اعضای فعال در اجرای پروژه مدرسه سبز حضور داشتند و شیرین پارسی از اعضای هیئت مدیره و مسئول پروژه نویسی، گردآوری ومستند سازی فعالیت‌های مدرسه سبز، بطور مختصر اهداف، نحوه اجرا وبرنامه عملیاتی و زمانبندی وسایر مواردی که در ارائه پروژه مد نظر قرار گرفته بود را مورد بررسی قرار داد.
همینطور در این نشست خانم‌ها قربان نژاد وشیرزاد مسئولین اجرای پروژه در مدارس کوثر، سپاس و مهدیه فعالیت‌های انجام شده در مدارس مذکور در سال تحصیلی ۹۴-۹۵ را ارائه داده و تمامی اعضای فعال درپروژه در جریان کلیه فعالیت‌های انجام پذیرفته در مدارس مذکور قرار گرفتند.
خانم شیرزاد اهم فعالیت‌های انجام شده توسط تیم کاری‌اش در مدرسه غیر انتفاعی دخترانه سپاس را که بخشی از فعالیت‌های فاز ۱ پروژه و شامل برگزاری کارگاه شماره یک برای دانش‌آموزان کلاس‌های پایه سوم ،چهارم و پنجم و یک کارگاره آموزشی روانشناسی برای مادران می‌باشد را برای اعضا بیان نمود.
همچنین خانم قربان نژاد فعالیت‌های انجام پذیرفته در مدرسه دخترانه کوثر که شامل فعالیت‌های مربوط به فضای سبز، بازیافت وتیم برد کلاس‌ها و همچنین در مدرسه مهدیه که شامل ساخت کارت پستال با وسایل بازیافتی و دور ریز می باشد را بطور مفصل برای اعضا بیان نمود. سپس درخصوص چگونگی پایداری یک پروه، شناسایی مشکلات، تجزیه وتحلیل موضوع و به روز رسانی کلیه فعالیت‌ها اعضا به بحث وتبادل نظر پرداختند.
در پایان سرگروه‌های تیم‌های کاری مدرسه کوثر درخصوص فعالیت‌هایشان، اعضای همکارتیم ، نقاط ضعف و قوت ونیازمندی‌ها صحبت نمودند.

دیدگاه

پس از استقرار دولت دوازدهم و حکم مدیر کلی آقای عیسی کلانتری برای سازمان محیط زیست کشور، همه‌ی دلسوزان محیط زیست و سازمان‌های محیط زیستی در انتظار گفت و گوی این مدیر کل جدید برای حفاظت از محیط زیست بیم... ادامه مطلب

چون دوست دشمن است، حكايت كجا بريم!!!